Ballina Aktualitet Fier, aksident i rëndë

Fier, aksident i rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një 45-vjeçar është përplasur nga makina, teksa ai po shpërndante pica me motorin e tij.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “1Maji”. 45-vjeçari është goditur në kokë dhe ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin Rajonal të Fierit.