Ballina KULTURË Eva Murati zbulon mesazhet, ja si e ‘ngacmojnë’ futbollistët

Eva Murati zbulon mesazhet, ja si e ‘ngacmojnë’ futbollistët

Eva Murati është një nga moderatoret më simpatike sportive dhe më të komentuara në të njëjtën kohë. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon shpeshherë foto personale gjatë jetës së saj të përditshme apo dhe në ambientet e emisionit të cilin ajo drejton, ‘Champions League’.

Së fundmi, Eva ka qenë e ftuar në një emision televiziv pranoi se merr mesazhe nga futbollistët.

Moderatorja bukuroshe zbuloi se merr shumë mesazhe të tilla si: “çkemi”, “ylli”, “zemra”, “shpirti”, pa dhënë asnjë detaj tjetër në lidhje me emrat e tyre. Ndërsa kur u pyet në lidhje me skuadrat që kanë tifozët më të zjarrtë shqiptarë, moderatorja u përgjigj ‘Tirana’ dhe ‘Partizani’.