Ballina Aktualitet Eskorta e kryeministrit Rama përfshihet në aksident

Eskorta e kryeministrit Rama përfshihet në aksident

Gjatë udhëtimit drejt Beratit, një prej makinave të eskortës së kryeministrit Edi Rama është përfshirë në aksident.

Sipas burimeve nga Garda, një trajler i ka prerë rrugën mjetit të eskortës i cili është dëmtuar lehtë.Sipas ekspertizës, faji për aksidentin ishte i trajlerit.

Aksidenti ndodhi pranë Gosës në Kavajë dhe nga përplasja mësohet se nuk ka persona të lënduar.

foto galeri