Është bërë nuse njëherë, Olta Gixhari tregon cfarë ndodhi!

62

Aktorja nuk para flet për jetën e saj private, dhe nuk i pëlqen të përgjigjet në lidhje me martesën. Por një herë qenka veshur me fustan nusërie. Por këtë herë vedosi ta rrëfentë dhe tregoi foton e këndshme të saj të fëmijërisë, e veshur me të bardha!

“Nuk e besoj dot”, ka qenë komenti i aktores, “më thoni një fëmijë që nuk ka foto të tillë me batanije leshi. Nuk e mbaj mend sa vjeç kam qenë, më bënte motra nuse, më kishte si manekin; eksperiementonte me mua dhe unë rrija,” – ka rrëfyer ajo.