Ballina Showbiz Era Istrefi performancë magjike në “Tomorrowland”

Era Istrefi performancë magjike në “Tomorrowland”

Këngëtarja shqiptare tashmë edhe me famë ndërkombëtare, Era Istrefi ka interpretuar në një nga skenat më të mëdha botërore, në Belgjikë.

Era ishte e ftuar në festivalin e muzikës elektronike “Tomorrowland”.

Shqiptarja këndoi këngën e saj më të re “Selfish”, që pritet të lançohet së shpejti.

Midis dritave shumëngjyrëshe dhe fishekzjarrëve, Era ndezi skenën gjigande me performancën e saj.