Elbasan, makina përplas këmbësoren

36

Një aksident është regjistruar në orët e para të mëngjesit të së shtunës në Elbasan.

Një makina përplasi një grua.

Ngjarja ndodhi në rrethrrotullimin e ‘1 majit’. Si pasojë e aksidentit njëri aks rrugor është bllokuar.

E aksidentuara u dërgua menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.