Ekipi i “Vllaznisë”, pushtohet nga COVID-19, infektohen 4 lojtarë

30

Përpos problemeve të tjera, skuadra e Vllaznisë po përballet edhe me koronavirusin.

Së fundmi, katër lojtarë kanë rezultuar pozitivë pas tamponëve që bënë.

Lajmi i mirë në këtë situatë të vështirë është se lojtarët e parë që rezultuan pozitivë po shkojnë drejt shërimit të plotë.

Më herët të tjerë futbollistë dhe pjesëtarë të stafit u prekën nga Covid-19.