“E tmerrshme, pas 11 viteve u bëra njeri”, deklarata e fortë e Julian Dedës

0
3

Aktori  i humorit Julian Deda ka postuar në rrjetet sociale ditën e sotme një foto të tij para 11 vitesh.

Qartazi në foto dallohet ndryshimi në peshë i Julianit ndonëse i është dashur një kohë të gjatë për ta arritur këtë. Dhe ku vjen puna tek shëndeti një shprehje na kujton se është më mirë vonë sesa kurrë apo jo?

Përkrah fotos Juliani shkruan “E tmerrshme. Në 11 vite u bëra njëri”.

Deda para disa javësh I  është nënshtruar një ndërhyrje të balonit gatrik. Kjo ndërhyrje është shumë e përdorur nga personazhet publike, kujtojmë këtu Fifin, Xhesika Polon, Xum Allushin, Sara Hoxhën dhe së fundmi Julian Dedën.