E tmerrshme në Itali/Babai ther dy fëmijët adoleshentë, mister arsyet

302
Autori i ngjarjes

Një ngjarje e tmerrshme raportohet se ka ndodhur në Padova, Itali.

Një prind 49-vjeçar ka therur me thikë dy fëmijët e tij, vajzën 15-vjeçare dhe djalin 13 vjeç.

Më pas i ka dhënë fund jetës në të njëjtën mënyrë.

Ngjarja e kobshme ka ndodhur në Trebaseleghe.

Efektivët e policisë mbërritën në vendngjarje, ku po përpiqen të kuptojnë rrethanat e ngjarjes.