E rëndë, trupi i një të moshuari gjendet i dekompozuar

204

Korçë/ Gjendet i pajete ne shtepine e tij nje i moshuar

Nje i moshuar eshte gjetur i pajete kete te shtune nga policia ne banesen e tij ne lagjen 18 te Korces. I moshuari qe jetonte i vetem, dyshohet te kete vdekur prej disa ditesh. Era e rende qe vinte nga shtepia e te moshuarit ka vene ne levizje fqinjet te cilet kane njoftuar policine. Nga hetimet paraprake dhe kqyrja e trupit dyshohet qe vdekja e 78 vjecarit te kete ardhur per shkaqe natyrore.