E rëndë/Qeni i dashur i familjes i merr jetën 25 vjeçares angleze

161

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Birmingham të Anglisë.

Një 25-vjeçare ka humbur jetën në mënyrë tragjike.

E reja është kafshuar për vdekje nga qeni i saj.

Teksa ishte shtrirë dhe po flinte qeni e kafshoi në dorë duke i këputur damarët.

Në momentin e ngjarjes, në shtëpi nuk ishte asnjë familjar ndaj ajo nuk arriti të merrte ndihmën e parë duke humbur kështu jetën.