E rëndë/Një person i jep fund jetës duke u vetëvarur

45

Një i ri është vetëflijuar duke varur veten.

Ngjarja e rëndë është raportuuar pak pas mesnatës së kaluar, në zonën e Astirit në Tiranë.

Burimet zyrtare të policisë bëjnë të ditur se 30-vjeçari me inicialet B. A, është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

Nga veprimet e kryera dhe deklarimet e familjarëve rezulton se i riu prej kohësh kurohej nga depresioni.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.