E rëndë, një grua në Tiranë bie nga ballkoni, gjen vdekjen e menjëhershme

278

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Tiranë rreth orës 19:35, tek ish Stacioni i Trenit.

Mësohet se një grua ka rënë nga ballkoni i pallatit dhe ka ndërruar jetë.

Bëhet fjalë për një të moshuar 75-vjeçare, me inicialet N. B.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të dokumentuar shkaqet.