E rëndë/Një grua gjendet e vdekur në lumin Vjosë

41

Trupi i një 44 vjeçare është gjendur i mbytur në lumin Vjosë. Gruaja është gjendur pranë Memaliajt.

Identiteti i saj nuk bëhet ende i ditur dhe nuk dihen ende shkaqet që e kanë çuar gruan drejt lumit.

Trupi i saj u gjend nga një i ri i cili lajmëroi me urgjencë policinë.

Grupi hetimor po vazhdon punën për të zbuluar nëse gruaja është vetëmbytur apo kemi të bëjmë me vrasje.