E rëndë/Një aksident në autostradën Prishtinë-Shkup shkakton 3 viktima

75

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në orën 19:00, në autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit.

Sipas mediave vendase,bëhet me dije nga policia se, në aksident janë përfshirë 3 automjete dhe kanë humbur jetën 3 persona.

Nuk ka ende detaje të tjera ndersa organet hetimore dhe policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes.