E rëndë, një 58 vjeçar gjendet i mbytur në rezervuar

424

Një 58-vjeçar është mbytur në rezervuarin e Koshnicës, Devoll.

Ai vuante nga zemra dhe dyshohet që i ka rënë infarkt gjatë futjes në rezervuar.

58-vjeçari kishte marrë me konçension rezervuarin.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.