E rëndë, një 39 vjeçar gjendet i pajetë në banesë

16

Një 39-vjeçar është gjetur i vdekur në banesë.

Burime nga policia bëjnë me dije për noa.al se sot paradite, në Borsh, Himarë, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, në banesën e tij, shtetasi R. N., 39 vjeç, i cili jetonte vetëm.