E rëndë në Tiranë/Një person vetëhidhet nga kati i tretë i pallatit

56

Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 18:54, në rrugën “Ali Shefqeti”, Shkozë.

Një person dyshohet se​ është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte.

Bëhet fjalë për H.K., 77 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.