E rëndë në Tiranë, një e re hidhet nga pallati

302

Një vajzë e re dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pesë i pallatit ku banonte dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja e rëndë, ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, rreth orës 12:20, në rrugën “Prokop Mima”.

Poicia thotë se viktima është identifikuar me inicialet L.H., 28 vjeçe dhe dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.