E rëndë në Tiranë, makina aksidenton 5 vjeçaren, ja gjendja e saj shëndetësore

187

Një 5-vjeçare është aksidentuar nga një mjet këtë të diel në Bathore, Tiranë.

E mitura është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesja e mjetit e identifikuar me inicialet I.M është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak.

Në Bathore, mjeti me drejtuese shtetasen I. M., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale E. T., 5 vjeçe, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë nr.5, për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.