E rëndë në Tiranë/50 vjeçarja hidhet nga pallati ku banonte

112

Një grua 50 vjeçare në Tiranë vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte.

Pas kësaj ajo u dërgua menjëherë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Nuk dihen ende shkaqet pse ka ndodhur ngjarja, ndërkohë grupi hetimor po heton për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Rreth orës 07:00, në rrugën “Xhon Belushi” është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banon shtetasja H. F., rreth 50 vjeçe, e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.