Ballina Kronikë E rëndë në Shkodër/ Ndërron jetë fëmija 2-vjeçar, ra nga kati i...

E rëndë në Shkodër/ Ndërron jetë fëmija 2-vjeçar, ra nga kati i 6-të i një pallati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Një fëmijë 2-vjeçar ka rënë nga kati i 6 i një pallati dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Sipas të dhënave, fëmija është transportuar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, por fatkeqësisht nuk ka mundur dot të mbijetojë.

Ngjarja ka ndodhur pranë urës Dervishbeg, Shkodër.

Ndërkaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.