E rëndë në Gjilan, babai “eleminon” pjestarët e familjes e më pas vetëvritet

482

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, në fshatin Pozhoran të Komunës së Gjilanit.

Dyshohet se ngjarja tragjike ka patur katër viktima.

Mësohet se ata janë dy djem, nëna e tyre dhe babai i cili akuzohet si autor i krimit.

Lajmi u konfirmua gjithashtu nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani cili tha për mediat kosovare se:

“Mund të konfirmojmë se ka ndodhur një vrasje e katërfishtë, ende nuk dihen motivet. Rasti ka ndodhur në fshatin Pozheran të Vitisë”.