E rëndë në Elbasan/U përplas nga makina, humb jetën 26 vjeçari

356

Një aksident i ka marrë jetën një të riu në Elbasan.

Aksidenti u raportua mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Metalurgjik.

Këmbësori i moshës 26-vjeçare e me iniciale Xh.K., nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra nga goditja e makinës.

Për sa i përket detajeve të ngjarjes, çdo gjë është ende e paqartë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.