E rëndë në Elbasan, i riu humb jetën teksa bënte palestër

381

Një 24-vjeçar nga Elbasani ka humbur jetën në mënyrë të papritur ditën e sotme.

Miqtë dhe të afërmit e tij kanë përcjellë përmes rrjeteve sociale lajmin e kobshëm.

Mësohet se Stavri Bardhi ishte duke bërë palestër dhe humbi jetën papritur.

Janë të paqarta shkaqet e ndarjes nga jeta të të riut 24-vjeçar.