Kronikë LAJME

E grabitën me skemën se ‘do përdornin tualetin’/ Ndalohen autorët! Mes tyre vajza që e futi në kurth

Dy ditë pas grabitjes së tregtarit të rrobave në Peqin, mësohet janë ndaluar tre autorët e ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Mësohet se është ndaluar nga policia, B.H., 30 vjeç,  M.Ll., 27 vjeç dhe .Sh., 27 vjeçe. Në kërkim është shpallur S.I., 19 vjeç.

4 të rinjtë me një plan të mirëorganizuar kanë grabitur në banesën e Skënder Zeqiri 60 mijë euro dhe sende me vlerë. Në një rrëfim pë Report Tv në ditën e ngjarjes, Zeqiri se në shtëpi në momentin e grabitjes ka qenë vetëm bashkëshorti sipas të cilit i është shfaqur në derë një vajzë. Kjo e fundit i ka kërkuar të futet në shtëpi për të përdorur tualetin.

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment