E frikshme/Moderatorja e televizionit shqiptar xhiron emisionin, i ndodh e papritura

53

Moderatorja e emisionit të përjavshëm ‘Fshatrat e Shqipërisë’ në Top Channel Ilnisa Agolli, ka rrezikuar seriozisht veten, teksa përpiqej të përqafonte një qen sharri në zonën e Lurës ku ajo po xhironte emisionin e saj të radhës.

Reagimi i qenit ka qenë tepër agresiv dhe afërsia e tij me moderatoren e ka bërë situatën akoma më të ndërlikuar. Fatmirësisht është ndërhyrë nga persona të tjerë për të stabilizuar situatën. Moderatorja nuk ka dëmtime, por nuk mohon se u frikësua shumë.