E dashura e re e Pirro Çakos, kjo është biondia 20 vite më e re se kantautori

33

Kantautori Pirro Çako pranoi  pak kohë më parë se ishte në një lidhje të re dashurie. Më në fund është zbuluar se kush është partnerja krah tij.

Media ka zbuluar se Pirro është i lidhur me një bjonde bukuroshe, 20 vite më të re, punonjëse në gjykatën e Tiranës.

Kantautori është shfaqur pranë të dashurës së tij, në darkën e mbajtur në mbylljen e sezonit të “E diela shqiptare”. Çifti duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe kjo është hera e parë që Pirro dhe bukuroshja shfaqen për herë të parë në publik.