Dy ditë pa drita, zonat e Tiranës ku do të mungojë energjia elektrike

32

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njofton të gjithë abontentët në Tiranë se nesër dhe pasnesër, (18-19 Qershor 2019) do të ketë stakim të energjisë elektrike në disa zona.

Njoftimi i OSHE-së

Njoftim për abonentët Tiranë 📌

Për shkak të investimit që po kryhet për rikonstruksionin e disa kabinave në Tiranë, në datat 18-19 qershor do të stakohet energjia në këto intervale kohore👇

📍18 qershor/09:00-16:00
rruga “Mati Logoreci”, rruga “Myslym Keta”, rruga “Besim Fagu”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano” ✔️

📍09:00-15:00
rruga e Dibres, rruga e Barikadave, rruga “Allaman Dervishi” pjeserisht, prane Ktheses se Kamzez.

📍09:00-14:00
rruga “Muhamet Gjollesha”, rruga e Kavajes pjeserisht, tek 21 Dhjetori, rruga “Muhamet Gjollesha”

📍📍19 qershor/09:00-15:00
rruga “Gavril Pepo” në Yzberisht, rruga “Badhyl”, rruga “Demir Gashi” pjesërisht, rruga “4 Dëshmorët”, rruga “Thanas Ziko”, rruga “Odise Grillo”✔️

📍09:30-15:00
rruga “Eshref Frashëri” pjesërisht, pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Haxhi Hysen Dalliu”, rruga “Petro Marko”✔️