Ballina Aktualitet Durrës, shkon në spital në gjendje të rëndë dhe gjen vdekjen

Durrës, shkon në spital në gjendje të rëndë dhe gjen vdekjen

Një person ka humbur jetën në qytetin e Durrësit. Mësohet se të premten më 13 dhjetor, shtetasi Sh.Z., 60 vjeç, është dërguar në spitalin e Durrësit në gjendje të rëndë dhe ka gjetur vdekjen.

Policia njofton se në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune ndërsa nga veprimet e para rezulton se shkaku i vdekjes është natyral. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës Parë Durrës, për vlerësim.

Njoftimi i policisë

Më datë 13.12.2018, ka vajtur në gjendje të rëndë dhe ka gjetur vdekjen, në spital, Durrës, pa shenja dhune, shtetasi Sh.Z., vjeç 60, banues në Durrës. Nga veprimet e para rezulton se shkaku i vdekjes është natyral. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës Parë Durrës, për vlerësim.