Durrës/Ra nga kati i tretë i banesës, ndërron jetë 25 vjeçari

109

Një 25-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme, pasi ka rënë nga kati i 3-të I banesës. Policia e Durrësit ka informuar, se i riu me iniciale K.Ç., ka humbur jetëngjatë transportit të tij për në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.