Durrës/E qëlloi me thikë në zemër dhe e la në shinat e trenit, identifikohet autori/EMRI

54

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit ku një 34-vjeçar i identifikuar si Idajet Dulla ka ngelur i vdekur.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Plepave në afërsi të shinave të trenit.

Autori, i identifikuar si Arbër Koti është në kërkim nga policia.

Koti mësohet të ketë qëlluar Dullën me thikë në zemër dhe e ka lënë në shinat e trenit. Viktima është dërguar në spital, por nuk ka arritur t’i mbijetojë plagëve.

Burime bëjnë me dije se autori është shofer furgoni.

Dalin fotot/ Thikë në zemër dhe e lanë te shinat e trenit,

Në foto Idajet Dulla.