Durrës/”Benz-i” godet kalimtaren

21

Aksident në orët e para të mëngjesit në Durrës

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr. 4 te stacioni i trenit.

Mjeti tip”Benz” me drejtues mjeti shtetasin G. A, 57 vjeç., ka goditur shtetasen këmbësore, L. F., 64 vjeçe.,banues në Fushë Arrëz, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekeve ne spitali e Durrësit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.