Ballina Showbiz Duhet të kem fëmijë, do jem nënë e mirë”, Dafina Zeqiri habit...

Duhet të kem fëmijë, do jem nënë e mirë”, Dafina Zeqiri habit me deklaratën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri nuk po ndalet. Ajo vijon të postojë imazhe tepër të bukura në Instagram nga pushimet në Maldive.

Por postimi i saj i fundit ku shfaqet me një vogëlush në krahë i ka habitur të gjithë.

“E di, duhet të kem fëmijë. Do të jem një nënë e mirë”, – shkruajti këngëtarja në fotografinë ku duket duke luajtur me djalin e vogël.

Edhe gjatë qëndrimit në Amerikë, Dafina Zeqiri tregonte sa shumë i donte fëmijët pasi publikonte shpesh herë imazhe duke i dhuruar dashuri dhe të qeshura.