Djali i çifti Beckham konfirmon lidhjen e tij me modelen e njohur

47

Broklyn Beckham sapo na prezantoi të dashurën e tij të re dhe duhet të themi që është shumë e bukur.

Djali i madh i çiftit Victoria dhe David Beckham, ka konfirmuar romancën e tij të re me modelen Hanna Caross. Të dy ishin të pranishëm në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “British Fashion Awards”, teksa u panë të kapur për dore. Madje sipas paparacëve të pranishëm aty, Brooklyn ishte treguar aq xhentil dhe romantik sa i kishte dhënë xhaketën e tij partneres për ta veshur.

E në fakt duken kaq të bukur bashkë!