Ballina Showbiz DJ me famë botërore: Vajzat kosovare po pushtojnë botën

DJ me famë botërore: Vajzat kosovare po pushtojnë botën

DJ i famshëm Diplo ka një miqësi të veçantë me dy këngëtaret shqiptare Dua Lipa dhe Era Istrefi.

Dhe në ditën e Pavarësisë së Kosovës, DJ bëri një dedikim shumë të veçantë për të gjitha artistet kosovare që kanë arritur famë ndërkombëtare.

“Vajzat kosovare po pushtojnë botën,”-shkruan Diplo në përshkrimin e një foto ku shfaqet përkrah Era Istrefit.

Nuk ka munguar komenti i këngëtares, e cila shkroi: “O zot i madh, të dua.”