Ditë zie për reperin këngëtarin shqiptar, humb të atin

256

Këngëtari shqiptar nga Kosova, ka ndarë një lajm të trishtë në rrjetet sociale.

Ai ka njoftuar se ka ndërruar jetë babai i tij.

Njoftimi nga këngëtari

“Me pikëllim të thellë njoftoj miq dhe familjarë, se sot me daten 21 Mars 2021, ka ndërru jetë babai im Nazmi Jetullahu.

Varrimi bëhet nesër më 22.03.2021 në ora 12:00 (në kohën e drekës) në varrezat e qytetit të Prishtinës (Dragodan)”.