Dhjetëra buqeta trëndafilash për Kylie Jenner

83

Shën Valentini nuk ka ardhur ende, por yllin e Kylie Cosmetics dhe Kardashianëve mbrëmja e së martës e të rrethuar nga dashuria.

Pasi u kthye në shtëpi 21 vjeçarja e gjeti çdo pjesë të saj të mbuluar nga dhjetëra buqeta me trëndafila të kuq.

Jenner ndau me fansat e saj në Instagram, një video të shoqëruar me këngën e të dashurit të saj Travis Scott, “Hell of a night”, ku gjatë klipit tregonte surprizën madhështore të tij me trëndafilat e vendosur tek shkallët, holli, dhoma e ndenjes dhe e ngrënies, si edhe qirinjtë romantikë e ndriçues që e ndiznin më shumë atmosferën e krijuar posaçërisht për të.