Stil / Modë

Detaji që nuk keni vënë re në Instagramin e Klaudia Pepës

Pas komenteve agresive të shumta që bënë ndjekësit e balerinës të revoltoheshin në lidhje me fotot provokuese që ajo postonte, me sa duket Klaudia ka vendosur të ndryshojë dhe mos provokojë më. Këtë e tregojnë mjaft mirë postimet e fundit të saj. Por duhet të themi që edhe pse jo shumë e zhveshur, prap Pepa arrin të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me trupin dhe pamjen e saj joshëse.

Balerina e famshme Klaudia Pepa është ndër personazhet shqiptarë më të ndjekur dhe një nga femrat VIP më të komentuara në rrjetet sociale, e tashmë këto komente janë bërë normale në profilin e saj.

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment