Detaje nga plagosja në Kavajë, autori dhe i plagosuri njiheshin

95

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga nga plagosja e mesnatës në Kavajë.

Emiljano Sina është autori i ngjarjes i cili është me precedent penal në fushën e armëmbajtjes pa leje.

Ndërkohë mësohet se ai njihej me Shkelzen Shehun dhe në fjalë e sipër kanë bërë sherr, që ka degraduar në përdorimin e armës dhe plagosjen në këmbë të 34-vjeçarit.

Ai ndodhet në spital ku është nën kujdesin e bluzave të bardha.