Denoncimi/ Ndërron jetë pas tre ditësh 50-vjeçari i dhunuar, policia fsheh ngjarjen

0
2

Sali Berisha publikoi një mesazh të ardhur në adresë të tij, ku denoncohet fshheja nga policia e një ngjarje dhune me pasojë vdekjen.

Në mesazh, qytetetari e ka njoftuar ish-kryeministrin se një person rreth të 50 është dhunuar barbarisht dhe më pas ka ndërruar jetë në spital, por për këtë ngjarje nuk ka pasur asnjë reagim.

Postimi: 

Fshihet nga narkopolicia krimi i shemtuar, rrahja me pasoje vdekjen e qytetarit ne Vlore!

Miq, fshehja e krimeve tipar i narkopolicise se Vasal Kimikut dhe Edvin Mashtrimit!

Miq, cdo dite qytetaret denoncojne narkopolicine per fshehje te krimeve.
Shkaku kryesor i ketij qendrimi kriminal eshte sepse narkos me uniforme jane autore te tyre ose krimet jane kryer nga bandat e partise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor të përshëndes.
Një qytetarë me emrin Alfred Deliaj rreth 50 vjeç.
Para 3 ditësh u gjënd në sheshin e flamurit i rrahur me fraktura në kokë.
Sot ndëroj jetë.
Familjarëve në fillim u tha që ishte aksident..,më pas nuk thanë më asgjë.
Askush nuk e raportit nga mediat, apo komunikatë nga policia e shtetit.
Terr informativ verifikojeni.
Të uroj shëndet.