Damian Gjiknuri infektohet me koronavirus

32

Socialist representative on Electoral Reform Damian Gjiknuri calls for  another meeting of the Political CouncilDeputeti socialist, Damian Gjiknuri ka dalë pozitiv me koronavirus.

Lajmin e ka bërë publik vetë Gjiknuri i cili thotë se ka disa shenja të lehta.

“Të nderuar miq!Pas testimit për COVID 19, rezultova pozitiv, me simptoma të lehta. Në përputhje me protokollin shëndetësor kam filluar trajtimin mjekësor në kushtet e karantinimit.

Gjej rastin të ju bëj thirrje të respektoni maksimalisht këshillat e autoriteteve shëndetësore, si mbajtja e maskës, distanca sociale dhe larja e duarve.

Ju uroj të gjithëve shëndet”, shkruan Gjiknuri në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here