Cili është mashkulli që i futi në sherr dy kushërirat

32

Një ditë më parë, lajmi i grindjes së dy kushërirave Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, bëri bujë në mediat rozë.

Dy kushërirat janë konfliktuar me njëra-tjetrën dhe nuk ndajnë të njëjtin raport si më parë. Lajmi u konfirmua edhe më shumë me faktin se ato nuk e ndjekin më njëra-tjetrën në “Instagram”. Sipas burimeve, molla e sherrit mes të dy vajzave është bërë miku i ngushtë i Anxhelinës, grimieri i njohur Ariel.

Duke qenë një personazh i njohur në SHBA, e veçanërisht i lidhur me familjen Kardashian, Beatrix i ka kërkuar Ariel-it ta ndihmojë për t’i hapur mundësi të reja për në Los Angeles.

Por kjo nuk i ka pëlqyer aspak kushërirës së saj, Anxhelinës, e cila ndan të njëjtën shtëpi me grimierin e famshëm dhe ka kohë që jeton me të.
Nuk e dimë nëse Anxhelina është bërë xheloze për të ndarë mikun e saj të ngushtë me Beatrix-in, por vajzat kanë zgjedhur të ndërpresim marrëdhënien e tyre.