Catherine Zeta Jones, super elegancë në tapetin e kuq në krah të dy fëmijëve!!!

66

Ka qenë një shfaqje e rrallë ajo e Catherine Zeta Jones në tapetin e kuq, aq më tepër në krah të fëmijëve, Dylan dhe Carys. Aktorja hollivudiane I bëri kokat të kthehen me fustanin prej kadifeje të butë, i cili ka tërhequr shumë vëmendje. Djali 18 vjec dhe vajza 15, ishin gjithashtu tejet elegantë.

Në një intervistë për Hello!, 49 vjecarja rrëfeu se të dëmijët e saj duan të ndjekin një karrierë në shoëbusiness. “Dhe besoj se janë të mirë“, thotë ahom “ kur janë në skenë, të bëjnë që t`i ndjekësh, e kanë këtë efekt dhe janë mjaft të prirur drejt artit“. Epo, bëmë baba dhe nënë të të ngjaj, i thonë kësaj apo jo?