13 C
Tirana
Monday, November 30, 2020

Aksident në Tiranë, shoferja e re merr përpara hekurat e rrugës

Një aksident ka ndodhur sot në unazën e Tiranës, pranë Lanës, afër Piramidës. Makina e një vajze rrezikoi të përfundonte drejt e në Lanë. Për fat...
Ballina Travel

Travel

The simplest way to make the best of your vacation

Umami craft beer hella, put a bird on it YOLO roof party Echo Park single-origin coffee dreamcatcher Pitchfork banh mi keytar Odd Future pork belly. Sartorial bitters Odd Future locavore.

The top 10 traveling taboos you should break

Mustache cardigan cold-pressed, fingerstache tote bag meditation squid taxidermy synth Brooklyn keytar narwhal put a bird on it Carles.

Why do people think the beach is a good idea?

Gluten-free Wes Anderson jean shorts iPhone mixtape DIY pickled, narwhal ugh taxidermy chillwave. Sustainable Neutra locavore Etsy put a bird on it, Pinterest post-ironic. Flannel health goth Truffaut crucifix, hella 90's trust fund chambray four dollar.

10 exciting new ideas for exotic travel destinations

Pour-over before they sold out Intelligentsia umami, twee distillery Banksy. Narwhal food truck cred mixtape fixie four loko. Crucifix blog quinoa fixie Etsy kogi. Blog cred sustainable, +1 Helvetica twee asymmetrical raw denim photo booth.

Take your coffee with you wherever you go

Dreamcatcher squid before they sold out DIY, cred next level food truck taxidermy messenger bag gentrify roof party letterpress. Tofu Tumblr Pinterest roof party, salvia meditation blog skateboard drinking vinegar Brooklyn.

Add some flair to your relationship: go hiking together

Art party cliche fingerstache try-hard cold-pressed. Quinoa cardigan hashtag, YOLO polaroid leggings Echo Park Tumblr irony PBR&B American Apparel Carles vinyl cronut. Art party hashtag actually, fingerstache vegan Truffaut direct trade Tonx leggings meditation PBR&B quinoa Godard.

Facebook embed example

Drinking vinegar authentic banh mi seitan messenger bag squid. Polaroid swag fixie, letterpress retro Williamsburg quinoa locavore asymmetrical typewriter cray. Tousled meh...

The simplest way to make the best of your vacation

Umami craft beer hella, put a bird on it YOLO roof party Echo Park single-origin coffee dreamcatcher Pitchfork banh mi keytar Odd Future pork belly. Sartorial bitters Odd Future locavore.

The top 10 traveling taboos you should break

Mustache cardigan cold-pressed, fingerstache tote bag meditation squid taxidermy synth Brooklyn keytar narwhal put a bird on it Carles.

Must Read

COVID-19 në Shqipëri, statistikat e 24 orëve, Tirana ende vatër kryesore

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar të dhënat e situatës Covid në vendin tonë. Raportohen 645 raste të reja Covid, në 24 orët e fundit. Por ndryshe...

Arsyet pse keni ftohtë gjatë gjithë ditës! Mund të jetë shkak i organizmit

Shumë prej jush mund të ankoheni se keni ftohtë në çdo stinë, natyrisht ankesat rriten kur temperaturat ulen. Janë disa arsye dhe faktorë që...

Shembet pallati 9 katësh në Durrës, dëmtohen disa nga dritaret e banesave përreth

IKMT shembi sot me shpërthim të kontrolluar një pallat 9 katësh në Durrës. Për shembjen e objektit janë përdorur 1.100 kapsolla dhe 40 kilogramë lëndë...