13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina LAJME Politikë

Politikë

Ligji për mbylljen e kazinove dhe basteve sot në kuvend, opozita vazhdon bojkotin

Në kuvend pritet që sot të votohet ndryshimet për ligjin e lojrave të fatit. Drafti i propozuar nga qeveria i ndryshuar nga Komisioni i Ekonomisë,...

Tiranë, refuzohet kërkesa e Çukos dhe Ndokës për gjykim të ndarë

Gjatë vlerësimit të masës së sigurisë, ish-deputetët e arrestuar Arben Ndoka dhe Arben Çuko kanë kërkuar që të gjykohen veçmas, por një gjë e...

Arrestohen ish-deputetët, vijon kërkimi për Balilin

Dy ish-deputetë të Partisë Socialiste, Arben Çuko dhe Arben Ndoka, janë arrestuar nga Policia e Shtetit nën akuzën e falsifikimit të dokumentave dhe korrupsionit...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...