13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...
Ballina LAJME

LAJME

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Tipari juaj më pozitiv, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

DASHI Ju jeni një nga njerëzit më të patrembur. Ju zhyteni drejt problemeve, sepse besoni se ato mund të zgjidhen shumë shpejt sapo shfaqen. Nuk...

PD denoncon duke publikuar përgjigjen e konsulles: “E papranueshme që për qytetarët shqiptarë nuk ka plan kthimi nga Italia”

“Dy javë pas mbylljes së kufijve me Italinë, qeveria nuk ka asnjë plan për kthimin e shqiptarëve”. Partia Demokratike, ka ngritur këtë akuzë nëpërmjet sekretarit...

Paloka e quan Ramën “regjisor sharlatan”, teksa e konsideron shfaqjen e tij në ndihmën e Italisë “telenovelë”

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka shpërthyer ndaj asaj që ai quan "telenovelë" të Ramës. Sipas Palokës Rama po përdor guximin e mjekëve dhe...

Publikohet studimi më i besueshëm, ja kur do të zerohen rastet në Lombardi e në gjithë Italinë

Media italiane TGCOM24 ka bërë me dije se kulmi i infeksioneve të Covid-19 do të jetë javën e ardhshme. Italia duhet të arrijë zerimin e...

Biznesi i Call Center kryefjalë në Durrës, shkak çifti i infektuar i të moshuarve

Dy të prekur në Durrës kanë risjellë në vëmendje biznesin e Call Center, i cili nuk është përfshirë në skemën e ndihmave e për...

FSHF i bën apel qeverisë: “Përfshini futbollistët në paketën e ndihmës, klubet nuk kanë të ardhura për t’i paguar”

FSHF ka bërë me dije se i ka dërguar Këshillit të Ministrave një kërkesë ku i bën apel qeverisë të përfshijë futbollistët vendas në...

Sharon Stone e emocionuar falenderon nga zemra popullin shqiptar

Aktorja e njohur Sharon Stone ka një mesazh falënderues për Shqipërinë. Mesazhi të bëjë me emergjencën e koronavirusit si dhe dërgimin e 30 mjekëve dhe...

Regjistrohet viktima e 11 e Covid-19 në Shqipëri, shfaqi përmirësime, por një infarkt i dha goditjen e fundit

Në mëngjes një 79-vjeçar nga Tirana, ka humnur jetën. Pacienti ishte i konfirmuar me COVID-19. 79-vjeçari me inicialet B.H. ishte prej 18 ditësh i...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...