13 C
Tirana
Saturday, August 15, 2020

Në burg për vjedhjen e Lamborghinit, gabimi që bënë autoritetet me shtetasin kosovar

Policia dha para disa ditësh njoftimin se një 36 vjeçar nga Kosova ishte ndaluar pasi dyshohej se kishte vjedhur një makinë luksoze në Lamborghini. Shtetasi...

Showbiz

Kur një e qethur te berberi të kushton shtrenjtë, zbulohet gjoba e kripur për dy lojtarët

Jadon Sanço dhe Manuel Akanji, dy lojtarët e Borusias së Dortmundit do të duhet të paguajnë një gjobë të majme, kjo për shkak se...

Dafina Zeqiri apo Whitney Houston? Shihni ndryshimin e këngëtares shqiptare

Këngëtarja Dafina Zeqiri njihet për dëshirën që ka në ndryshimin e look-ut e më së shumti ndryshimin e modelit të saj të flokëve. Modeli i...

Aurela Gaçe tregon incidentin që i ndodhi makinës së saj: “Sapo më goditi…”

Këngëtarja e famshme, Aurela Gaçe e njohur për autoironinë e saj ka postuar një foto në Facebook ku shihet makina e saj e dëmtuar....

Dafina i jep fund lidhjes me DJ Geek: “Vendosa që puna, është më e rëndësishme”

Dafina Zeqiri u diskutua shumë për lidhjen e saj me DJ Geek, i cili përveçse DJ i saj u bë dhe gjysma më e...

Sa u paguan aktorët e “La Casa de Papel”?

Seriali "Money Heist" apo siç njihet me emrin origjinal "La Casa De Papel" është padyshim një ndër serialet më të ndjekura në botë gjatë...

Nuk e dinim! Ja çfarë kanë punuar më përpara aktorët e njohur turq (FOTO)

Sot i shohim në filma e seriale shumë të suksesshëm turq dhe me rolet e tyre kanë fituar dashurinë e publikut, por jo të...

Nuk i dinim! Ja emrat e vërtetë të VIP-ve shqiptarë (FOTO)

Ju i njihni nga ekrani me emrat e tyre të artit dhe mendoni se Noizy apo 2 Ton janë reperat tuaj të preferuar, por...

Me një cigare hashashi në dorë dhe gjysmë e veshur, ja si po e pret Dafina Zeqiri ditëlindjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri feston nesër 31 vjetorin e lindjes. Një ditëlindje e pazakontë duke qenë se të gjithë janë të izoluar. Për këtë fakt Dafina,...

Duhet lexuar patjetër/ Ja çfarë mendon Bill Gates për Covid-19

Multi-miliarderi Gates, 64 vjeç i cili dhuroi 85 milion paund për të luftuar virusin muajin e kaluar - beson se përkundër kaosit, ekziston 'një...

Must Read

COVID-19/Zbardhet shifra, ja sa para do të përfitojë Shqipëria nga Këshilli Europian

Në kuadër të memorandumit për Mirëkuptim për programet e ndihmës makro-financiare, Këshilli i Bashkimit Evropian, do të ofrojë ndihmë 180 mln euro për Shqipërinë. Zbatimi...

Po lahej në plazhin e Lungomares, një person rrezikon të mbytet

Një person ka rrezikuar seriozisht jetën teksa lahej në plazhin e Lungomares në Vlorës. Ngjarja u raportua rreth orës 09:25 të ditës së sotme, në plazhin...

E rëndë në spitalin COVID-19, i riu i jep fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i tretë

Një ngjarje tragjike është shënuar mëngjesin e sotëm në spitalin Covid-2, i njohur ndryshe si ish-Sanatoriumi apo “Shefqet Ndroqi”, ku një pacient i ka...