13 C
Tirana
Wednesday, April 1, 2020

Horoskopi ditor, e martë 31 mars 2020

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...

Showbiz

Duhet lexuar patjetër/ Ja çfarë mendon Bill Gates për Covid-19

Multi-miliarderi Gates, 64 vjeç i cili dhuroi 85 milion paund për të luftuar virusin muajin e kaluar - beson se përkundër kaosit, ekziston 'një...

“Koronavirusit nuk i plas sa i pasur apo i famshëm je, na ka barazuar”

Madona mendon se “koronavirusi ka barazuar njerëzit në shumë mënyra” sepse nuk ka rëndësi se sa i pasur apo i famshëm je, Covid-19 mund...

Robert Berisha nuk ndalet me deklaratat: “Veç më vjen keq për Bruce Lee, se këtyre lakuriqëve…”

Robert Berisha, ish-bashkëshorti i Nora Istrefit vazhdon me deklaratat e tij me në qendër kombësinë. Ditë më parë nuk munguan komentet e tij për...

Koronavirusi anulon Eurovision Song Contest

Në Roterdam të Holandës nga 12 deri në 16 maj duhet të mbahej Eurovision Song Contest, por festivali europian i muzikës është anuluar. Virusi bëri...

Aurela Gaçe tregon për “karantinën” e saj të parë që zgjati plot 6 muaj

Aurela Gaçe ka ndarë me ndjekësit e saj një histori personale. Ajo tregon se e ka eksperiencuar edhe më parë karantinën. Një karantinë që...

3 shenjat më të mira të Zodiakut për të krijuar një lidhje

Sipas Zodiakut ja cilat janë 3 shenjat më të mira për të krijuar një lidhje romantike. Gaforrja Gaforret janë partnerët më të mirë romantikë. Ata duan...

Eurovision/Arilena Ara publikon këngën me të cilën do të paraqitet Shqipëria në festival

Fituesja e Festivalit të RTSH, Arilena Ara e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision ka publikuar këngën përfundimtare që do të shfaqet në...

Kthehet një ndër serialet më të ndjekura në botë/Ja kur do të shfaqet “Money Heist”

Pas shumë thashethemesh, videomesazhesh e lajmërimesh më në fund ka një datë zyrtare për një ndër serialet më të ndjekura në botë. Bëhet fjalë...

Eurovision/Zvicra përfaqësohet nga një shqiptar

Zvicra përfaqësohet nga një shqiptar, në festivalin europian të muzikës Eurovision.Bëhet fjalë për Gjon Muharremaj, i cili prezantohet me emrin artistik Gjon’s Tears.I riu...

Must Read

Shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura!

Disa janë të prirur të mbledhin lekë, ndërsa disa të tjerë mendojnë vetëm si ti shpenzojnë. Por ndonjëherë ndoDh që disave tu eci fati,...

Jam pensionist dhe vetëm, ku mund të kërkoj ndihmë? Ja numrat në dispozicion sipas qyteteve

Numrat e mëposhtëm janë vendosur nga Bashkitë rrespektive, për t'i bërë të mundur të kërkojnë ndihmë për çdo problem. Tiranë 0800 0888. Durrësit (e hënë-e dielë)...

Shenja më e fortë dhe e fuqishme e Zodiakut. Ja cila është!

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...