13 C
Tirana
Monday, March 30, 2020

2 shenjat e zodiakut më me fat për sot

Virgjeresha Hulumtimi i interesave tuaja intelektuale mund të largojë kuriozitetin tuaj, megjithëse çdo njohuri që fitoni mund të sjellë më shumë pyetje se përgjigje. Mund...
Ballina KULTURË

KULTURË

Pse gjithë shenjat kanë zili femrat e Ujorit?

Kur takon për herë të parë një femër të shenjës së Ujorit, pavarësia është ajo që vihet re menjëherë. Mendoni për Oprah Winfrey ose...

Shtatzënë në kohë koronavirusi: Ç’duhet të dini

Shtatzënia në kohë pandemie, sigurisht që shoqërohet me frikëra dhe dilema më të mëdha se ato në kohëra normale. Shumë vajza/gra presin të sjellin...

Shenjat më të pavarura të zodiakut të cilat urrejnë të kontrollohen nga meshkujt!

Gratë e forta nuk ulen në heshtje me duart lidhur, duke pritur që burrat të bëjnë hapin e parë. Aoa nuk ulen në shtëpi...

3 Shenjat që japin puthjet më pasionante!!!

Tashmë e dimë se horoskopi nuk parashikon vetëm fatin apo të ardhmen tuaj. Sipas ekspertëve ai vendos edhe mënyrën se si ju puthni. Të...

Duhet lexuar patjetër/ Ja çfarë mendon Bill Gates për Covid-19

Multi-miliarderi Gates, 64 vjeç i cili dhuroi 85 milion paund për të luftuar virusin muajin e kaluar - beson se përkundër kaosit, ekziston 'një...

Cila mendoni që nuk është familje?

Cila mendoni që nuk është familje? Revista Kosovarja A e dini se marrëdhëniet janë po aq të rëndësishme për shëndetin tuaj fizik sa dieta dhe stërvitja...

Horoskopi ditor, e shtunë 28 mars 2020

Dashi Planetët do ju përkëdhelin mjaft gjate kësaj dite dhe do ju bëjnë te ndiheni me se miri. Do e shprehni pa dorashka dashurinë qe...

Tiparet më seksi të secilës shenjë horoskopi

Horoskopi është argëtues pasi ai duket se tregon gjithçka për ju. Shenjat janë po aq argëtuese edhe për të përshkruar dikë që njihni. A...

Çfarë duhet të dini për femrën bricjap?

Kate Middleton, Kate Moss, Michelle Obama dhe Mary J. Blige janë disa prej tyre. Ju e dini se femrat e bricjapit kanë shumë...

Must Read

Kina vijon të ndihmojë italinë, i dhuron ilaçin tocilizumab

Kina i dhuron tocilizumab Italisë. Ilaçi që përdoret për të luftuar koronavirusin, gjithashtu objekt i një eksperimenti të koordinuar nga Aifa, ka qenë në...

Lë spitalin një i shëruar nga Covid-19, “Falenderoj mjekët edhe për suportin psikologjik”

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/240495467346327/ Ministrja e shëndetësisë Ogerta Manistirliu ka publikuar këtë video falenderimi që një pacient tashmë i shëruar ka realizuar gjatë daljes sot nga spitali Infektiv. Djali...

Koronavirusi nuk kursen gjakun mbretëror, ndahet nga jeta Princesha e Spanjës

Princesha e Bourbon-Parma humbi jetën në moshën 86-vjeçare . Vëllai i saj më i vogël, Princi Sixtus Henry of Bourbon-Parma, duke njoftuar lajmin e...